Priemyselná výroba
Michal Kiszely
Výroba zámkov a pántov
- Obec
- Nýrovce
- Od roku
- 2004
- IČO
- 41 483 316
Michal Kiszely
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 935 67 Nýrovce
- Na trhu od
- 18. augusta 2004
- IČO
- 41 483 316
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 25.62)
- Výroba zámkov a pántov
Podnikanie v číslach
- 22
- rokov na trhu
- 2004
- rok vzniku
- 7
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Michal Kiszely
Michal Kiszely – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Nýrovce. Podniká od 18. augusta 2004.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba zámkov a pántov“ (25.62). Predmet podnikania tvorí 7 položiek, napríklad zámočníctvo, výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Michal Kiszely
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 41 483 316
- Dátum vzniku
- 18. augusta 2004
- Miesto podnikania
- 935 67 Nýrovce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Levice, vložka č. 420-17282
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 25.62)
- Výroba zámkov a pántov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 18. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Michal Kiszely zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.
-
Zámočníctvo
-
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
-
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
-
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
-
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
- Zámočníctvo
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Michal Kiszely?
Miesto podnikania je v obci 935 67 Nýrovce.
Čím sa Michal Kiszely zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba zámkov a pántov“ (25.62). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: zámočníctvo; výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby.
Aké je IČO – Michal Kiszely?
IČO je 41 483 316.
Odkedy podniká Michal Kiszely?
Podnikanie začalo 18. augusta 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.